Aplikuj!

APLIKUJ
I STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ ZESPOŁU!

Szukamy ambitnych osób, którzy chcą ROZWIJAĆ się w SZYBKIM tempie.
Jeśli uważasz, że praca = pasja to napisz do nas. Wierzymy, że jeśli robisz to co kochasz szybciej osiągasz cele, które założyłeś.

Team RDB tworzą liderzy marek oraz ich zespoły

Wiemy, że silny zespół to podstawa, dlatego nasza praca to pasja, którą chcemy doskonalić. Jeżeli chcesz znaleźć się w miejscu, gdzie są ludzie dlatego, że robią to co kochają, a klient jest traktowany jako najważniejszy czlonek zespołu – zapraszamy Cię do napisania kilku zdań o sobie.
Wierzymy w ludzi i ich prawidziwe historie, dlatego napisz nam swoją, a my z chęcią zaprosimy Cię do rozmowe.
Team RDB

Jeśli chcesz zostać częścią naszego zespołu, aplikuj poniżej i nie zapomnij napisać dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać !

1. Napisz nam swoją prawdziwą historię

Wyślij na rekrutacja@reklamadlabiznesu.pl i przekonaj, że to właśnie Ciebie powinniśmy zaprosić na rozmowę

2. Spotkanie z liderem zespołu

Jeżeli pozytywnie rozpatrzymy Twoją aplikacje, lider zespołu zaprosi Cię na 15 minutową rozmowę, w której będziesz mógł odpowiedzieć o sobie więcej

3. Test wiedzy

Do działów IT oraz Grafiki Komputerowej każdy kandydat musi przejść test z zakresu wiedzy. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej liderzy zadają 5 pytań lub zadań, które należy wykonać.

4. Nasza oferta współpracy

Kandydaci z pomyślnie zakończonym procesem rekrutacji zostają zaproszeni na tydzień próbny, w którym przechodzą przeszkolenie z pracy zespołowej, obsługi klienta oraz zasadami panujących w zespole.

Masz pytania?

Na wszystko otrzymasz odpowiedź już na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej!