Aquamer

Mamy nosa do tworzenia kreatywnych projektów!

Aquamer - spray do nosa

Aquamer to nowoczesny projekt, którego tematyka opiera się na polepszaniu życia klientów poprzez wdrożenie na rynek sprayów i aerozoli do nosa z różnymi ekstraktami. Naszym zadaniem było zbudowanie nowoczesnej strony internetowej oraz opracowanie loga marki.

Aquamer Izotnic

Aquamer Hipertonic

Aquamer Sensitive

Nowoczesna strona internetowa

Stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową na podstawie obszernych treści dotyczących produktu oraz grafik. Atrakcyjna strona jest zachętą do zapoznania się z treściami dotyczącymi produktu. Na podstawie rozmów z klientem strona internetowa została podzielona na podstrony zawierające różne produkty wraz z opisami.

Aquamer

Stworzenie księgi znaku

Na bazie logotypu stworzyliśmy spójną identyfikację marki Aquamer. W tym celu wykorzystaliśmy oryginalne grafiki umieszczane na stronie internetowej.

Utworzona księga znaku jasno określa dopuszczalne sposoby używania nowego logotypu. Dzięki odpowiednio dobranej stylistyce udało nam się stworzyć rozpoznawalne wśród klientów logo.

Spray Aquamer

Działania SEO oraz monitorowanie

Po stworzeniu strony oraz sekcji blog ulepszaliśmy treści i monitorowaliśmy widoczność fraz kluczowych określonych przez klienta jako istotne. Dzięki temu zabiegowi na stronie powstały interesujące treści o tematyce związanej z aerozolem do nosa i jego różnymi wariantami. Zachęcamy do odwiedzenia strony Aquamer.

Naszemu Klientowi życzymy samych sukcesów! Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie stworzyć interesujący, dobry projekt.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.