But Kompany

A więc to takie buty…

Nowoczesna strona internetowa

Stworzyliśmy innowacyjny koncept strony internetowej opartej o nasze doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu stron, biorąc pod uwagę aktualne trendy wizualne. Każda sekcja strony posiada dokładne i oryginalne opisy, grafiki, oraz przyciski. Sprawdź stronę ButKompany i zobacz efekty naszej pracy!

Autorski system zapytań do strony internetowej

Aby sprawniej komunikować się między odbiorcami, zaproponowaliśmy naszemu klientowi wdrożenie formularza zapytań dot. usług. Działanie to ma bezpośredni wpływ na czas odpowiedzi klientom. Zachęca także do aktywnego wzięcia udziału w konwersacji poprzez aktywny przycisk umożliwiający klientowi dodanie zdjęcia swojego produktu, który wymaga naprawy.

Facebook But Kompany oraz proces oczyszczania buta.

Analityka

Dla naszego klienta wykonaliśmy szeroki zakres usług związany z analityką. W tym celu wykorzystaliśmy narzędzia takie jak Google Analytics oraz Google Tag Managera. Monitorowaliśmy na bieżąco wzrosty oraz spadki widoczności strony, oraz poszczególnych podstron.

ButKompany

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.