Comfort Residence

Komfortowy projekt wykonany dla naszego klienta.

Nowe logo marki

Dla naszego klienta stworzyliśmy nowoczesny logotyp oraz branding, który miał prezentować nowe inwestycje.

Nowoczesna strona internetowa

Opracowaliśmy spójną koncepcję strony internetowej odpowiadającej potrzebom klientów. Jest ona zarówno przejrzysta i prosta w odnalezieniu najważniejszych informacji, jak i unikatowa pod kątem wizualnym zawierając liczne grafiki z inwestycji, nagrania i przyciski. Odwiedź stronę Comfort Residence.

Kampanie 

Aby zwiększyć widoczność wśród potencjalnych klientów, wykorzystaliśmy kampanie na Facebooku i Google. Działanie to znacznie przyczyniło się do zwiększenia rozpoznawalności inwestycji Banino Residence i sprzedaży nieruchomości.

Nagrania

Aby jeszcze lepiej ukazać piękno oraz rozmiar inwestycji naszego klienta wykorzystaliśmy do nagrań drony, statywy, gimbale oraz pozostałe sprzęty do profesjonalnego nagrania. 

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.