EPM

Profesjonalne działania dla Managera znającego drogę do celu Klienta

Logotyp

Wykonaliśmy nowoczesny logotyp, spójny z wizją naszego Klienta. Charakterystyczny logotyp jest powiązany z działalnością i wyróżnia się na tle konkurencji. Został on opracowany z myślą o zaawansowanych technologiach oraz obecnym trendzie w branży. Jego unikalny i rozpoznawalny design, oparty na badaniach rynkowych i analizie konkurencji, sprawia, że nasz Klient zyskuje wyróżniającą się pozycję na rynku.

Nasza interdyscyplinarna ekipa grafików, konsultantów oraz strategów marketingowych, współpracowała ze sobą na każdym etapie procesu twórczego, aby zapewnić spójność przekazu oraz atrakcyjność wizualną logotypu. Wspólnie z naszym Klientem zdefiniowaliśmy jego potrzeby, oczekiwania oraz wartości, które chcieliśmy oddać za pomocą logotypu.

Księga Znaku

Dla External Project Management przygotowaliśmy także księgę znaku. Dokument ten pozwala na wyszczególnienie najważniejszych elementów i zasad stosowania logotypu EPM w kreacjach graficznych i internetowych.

zrzut ekranu 2023 04 20 162600

Branding

Na bazie logotypu stworzyliśmy rozpoznawalną markę — EPM. W tym celu wykorzystaliśmy oryginalne grafiki umieszczane zarówno na stronie internetowej, jak i w mediach społecznościowych naszego Klienta. Wybraliśmy kolorystykę, która w połączeniu z unikalną formą graficzną, podkreśla tożsamość marki oraz dodaje energii i dynamiki. Wzór został zaprojektowany w taki sposób, by mógł być łatwo skalowany i dostosowywany do różnych nośników, takich jak strony internetowe i materiały reklamowe.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.