Identyfikacja wizualna Haftex

Na bazie istniejącego wcześniej logo przygotowaliśmy charakterystyczną i spójną identyfikację wizualną dla marki Haftex.

Obsługa marketingowa 360

Marketing Outsourcing - producent hafciarek komputerowych Haftex

Prowadzenie Social media

  • Zaplanowanie komunikacji
  • Zbudowanie audytorium
  • Przygotowanie komunikacji przed targami i w trakcie - Targi Remadays

Branding firmy

Na bazie istniejącego wcześniej logo przygotowaliśmy charakterystyczną i spójną identyfikację wizualną dla marki Haftex. Jego głównym elementem są wyciągnięte z logotypu wielobarwne kwadraty. Ich rozproszenie oraz obrócenie ma nadać efekt ruchu oraz zwiększyć dynamikę Key Visual.

  • Key Visual - stworzenie i wyjście od koncepcji rozrzuconych fragmentów logotypu
  • Layout na social media
  • Przygotowanie księgi znaku

Videomarketing Marki

Tworzymy videomarketing klienta- nagrania z targów oraz video promocyjne kluczowych produktów - z dbałością o detale. Zobacz jak udało nam się uchwycić produkt.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.