Identyfikacja wizualna oraz strona dla Notariusza

Identyfikacja wizualna oraz strona dla Notariusza

Stworzenie identyfikacji wizualnej i strony internetowej dla Notariusza na Pomorzu

Kontekst marki:

Branding w tym zakresie zawsze jest stonowany i nie może odbiegać od przyjętych reguł. Stąd też przy tworzeniu logotypu naszej Klientki obraliśmy kolorystykę, która miała być esencją elegancji i powagi piastowanego urzędu.

Logotyp to połączenie inicjałów, które tworzą sygnet oraz nazwiska.

Zrealizowaliśmy:

  • Stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej
  • Stworzenie eleganckiej strony www
  • Stworzenie wizytówki Google
  • Wydruk materiałów poligraficznych

Kancelaria Notarialna

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.