3 lata temu

Jesteśmy w programie Facebook Marketing Partners!

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, z którego dowiecie się więcej o warunkach, jakie musieliśmy spełnić oraz korzyściach płynących z tego partnerstwa.

Co to jest FMP?

Partner marketingowy Facebooka (FMP) jest przeznaczony specjalnie dla agencji, które zarządzają kampaniami reklamowymi w imieniu marek i firm, które zostały zweryfikowane przez Facebooka. Certyfikat zostaje przyznany za doskonałość w pomaganiu reklamodawcom w maksymalnym wykorzystaniu ich kampanii na tej platformie.

Program Partnerów Marketingowych Facebooka istnieje od dłuższego czasu, ale w zeszłym roku rozszerzył program o poziomy:

• konto,

• preferowany partner,

• partner premium.

Warstwy preferowane i premium oferują dodatkowe indywidualne wsparcie techniczne, kreatywne konsultacje i zasoby szkoleniowe, takie jak wydarzenia.

Co zrobiliśmy, by dostać certyfikat FMP?

Aby móc założyć konto w programie Facebook Marketing Partner, nasza agencja Reklama Dla Biznesu musiała posiadać Menedżera firmy, pod którego zostały podpięte konta reklamowe z wydatkami na poziomie minimum 41 614 zł w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

Co zyskaliśmy?

Uzyskany status Facebook Marketing Partner daje nam dostęp do unikalnych materiałów i narzędzi, niedostępnych dla innych agencji. Należą do nich m.in.:

• narzędzia analityczne oraz raporty i zalecenia od Facebooka w zakresie optymalizacji działań reklamowych dla każdego z naszych klientów,

• materiały dotyczące najlepszych praktyk w zakresie kampanii reklamowych oraz tworzenia bardziej atrakcyjnych reklam.

„Z Facebookiem współpracujemy od kilku lat. Przyznany certyfikat jest potwierdzeniem naszej determinacji i zdobytego doświadczenia, które na co dzień oferujemy naszym klientom. Z pewnością będziemy się dalej intensywnie rozwijać w obszarze Social Ads.” - Sandra Badtkeova, CMO ReklamadlaBiznesu.pl

Reklama dla Biznesu tylko w tym momencie obsługuje kampanie na niemal wszystkich liczących się w Polsce portalach społecznościowych, w tym m.in. Facebook, Linkedin, Instagram czy Youtube. Udział w programie to ogromna szansa dla naszych współpracowników na dalszy rozwój w zakresie prowadzenia skutecznych kampanii reklamowych, optymalizacji reklam oraz tworzenia bardziej angażujących treści dla naszych partnerów.

RDB News

Wszystkie

Marketing dla producentów leków - pozycjonowanie w branży farmaceutycznej
Rynek farmaceutyczny, którego dotyczy marketing produktów leczniczych, stanowi jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi przemysłu w Polsce i na świecie.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.