Hullo - Najnowocześniejsze Centrum Rozrywki

Koncepcja promocji Dnia Otwartego w Hullo

Hullo - przygotowanie kampanii online

Prowadzenie spójnej koncepcji na kanałach social media, która zwiększyła rozpoznawalność marki oraz przyczyniła się do zwiększonej sprzedaży biletów na Dzień Otwarty w Hullo.

Strategia marketingowa

Zaplanowaliśmy i wdrożyliśmy strategię marketingową, która przyczyniła się do sukcesu związanego z dużą ilością odwiedzin Hullo podczas Dnia Otwartego. Dzięki zaplanowanej kampanii uzyskaliśmy konwersję na poziomie 300%. Przeprowadzenie komunikacji dotyczącej promocji Dnia Otwartego w Hullo trwała zaledwie 4 dni. Cieszymy się, że w 4 dni uzyskaliśmy tak świetny wynik.

Utworzenie wysokiej jakości materiałów video

Nasz team video stworzył wysokiej jakości materiały, przedstawiające centrum sportowo-rozrywkowe.

Hullo, dzięki filmom uzyskało duży rozgłos m.in. na kanale YT. Materiały nagrane przez nasz team zostały zmontowane, w sposób ciekawy dla odbiorców w wersji long i short.

Budowa kanału Youtube

Hullo dzięki materiałom video zyskało wielu odbiorców, w tym subskrybentów. Ludzie często komentują video oraz wspominają Dzień Otwarty, który uzyskał duży rozgłos.

Kanał Youtube posiada spersonalizowane logo oraz zdjęcie w tle, które zostało zrobione zgodnie z Księgą Znaku.

Komunikacja w social media

Opracowaliśmy spójną komunikację na kanałach Facebook i Instagram. Posty zostały zaplanowane z wyprzedzeniem, co pozwoliło uzyskać spójną komunikację. Wszystkie treści stworzone przez copywritera, zawierały odpowiednio dopasowane grafiki, które zachęcały do wzięcia udziału w Dniu Otwartym, ale także do odwiedzenia Hullo, w dowolnym czasie.

Brandbook

Grafiki, zaprezentowane na kanałach w mediach społecznościowych, w tym: Facebook, Instagram, Youtube, oraz w Google Ads, zostały zaprojektowane zgodnie z wcześniej utworzoną księgą znaku.

Każdy z elementów w brand book został spójnie zaprojektowany, w taki sposób, aby marka mogła komunikować się poprzez czytelny dla odbiorców przekaz graficzny.

Hulloween - Weekend Halloween

Sukces dnia otwartego przyczynił się do zorganizowania kolejnego Dnia Otwartego w Hullo.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.