Identyfikacja wizualna Kancelaria Adwokacka

Identyfikacja wizualna Kancelaria Adwokacka

Stworzenie identyfikacji wizualnej i strony internetowej dla Kancelarii Adwokacka

Tworzenie marek, jakim są kancelarie prawne, jest działaniem, które wiąże się ze znajomością prawa i dozwolonych zabiegów promocyjnych.

Kontekst marki:

Branding w tym zakresie zawsze jest stonowany i nie może odbiegać od przyjętych reguł. Stąd też przy tworzeniu logotypu klienta obraliśmy kolorystykę czerni i bieli, wybierając połączenie prostoty z elegancją.

Logotyp to połączenie inicjałów założyciela, które zostały umiejscowione w nowoczesny sposób w przełamaniu z niepełnym kołem.

Zrealizowaliśmy następujące działania promocyjnej:

  • Stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej
  • Stworzenie eleganckiej strony www
  • Stworzenie wizytówki Google
  • Wydruk materiałów poligraficznych

Wizytówki dla Kancelarii Prawnej

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.