Katalog słupów Energa Invest

Katalog powstał, aby przedstawić koncepcje słupów kratowych wraz z wymiarami oraz specyfikacją techniczną.

Projekt: Katalog słupów kratowych dla linii 110 kV

Katalog powstał, aby przedstawić słupów kratowych wraz z wymiarami oraz specyfikacją techniczną. Jednocześnie ważne było, aby wygląd katalogu był miły dla oka, przyciągający wzrok oraz nowoczesny.

Zależało nam, aby ten katalog, w istocie ściśle techniczna publikacja, mimo wszystko wyróżniała się na tle innych – postawiliśmy więc na oryginalny Key Visual i nie mniej charakterystyczne rozpoznawcze kolory Energi – unikatowe bordo i wyrazistą, żywą zieleń.

W ciągu blisko trzech miesięcy trwania projektu powstało kilkadziesiąt koncepcji – dotyczących zarówno okładki, wnętrza, jak i Key Visual.

Prace nad okładką

Koncepcja okładki zmieniała się wielokrotnie. Pod względem kolorystyki można dostrzec ewolucję z trójbarwności do zdecydowanego postawienia na bordo i biel, z delikatnym akcentem zieleni. Wiele było także pomysłów dotyczących samego słupa kratowego widocznego na okładce. W pierwszej koncepcji w połowie składał się on ze zdjęcia, a połowie z rysunku grafika. Ostatecznie wygrała wersja z technicznym rysunkiem na pierwszej stronie. 

Geneza Key Visual

Wzór obecny na stronach katalogu wziął się z… samego słupa kratowego. Kształty, z których zbudowany jest ostateczny Key Visual, można znaleźć w konstrukcji słupa. Ten powielony kształt możemy znaleźć w proporcjach 1:1, 1:2 oraz 1:3. Użyte w VK barwy to podstawowe kolory Energi, które obecne są na okładce – przeważa tutaj żywa zieleń, ale obecne jest również bordo.

Wczesna koncepcja nawiązywała do układów scalonych, kilka kolejnych pomysłów było z kolei zbliżonych do ostatecznej wersji.

Środek katalogu i jego budowa

Wnętrze katalogu zbudowane z przejrzystych kafelek, na stronach katalogu znajdują się rysunki techniczne oraz specyfikacja. Na górze stron obecny jest Key Visual, a po bokach kolorami zostały zaznaczone konkretne strefy klimatyczne, do których przeznaczone są konkretne słupy. Podział na sekcje jest widoczny także wtedy, gdy patrzymy na katalog z boku.

 Zwycięstwo w konkursie

Nasza praca została doceniona – stworzony przez nas katalog został nagrodzony przez branżę energetyczną. Na 32. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich Energetab. Katalog otrzymał Puchar Prezesa Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej.

Jesteśmy zadowoleni, że udało się nam doprowadzić projekt do końca i przede wszystkim – że udało się nam stworzyć katalog zgodnie z oczekiwaniami tak ważnego klienta, jakim jest Energa. Cieszymy się, że katalog został dostrzeżony przez branżę i wierzymy, że będzie dobrze spełniał swoją funkcję.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.