Liceum Columbus

Podobnie jak Krzysztof Kolumb odkrywamy nowe… projekty.

Nowy logotyp — statek, Sapere Aude i granat 

Stworzyliśmy nowoczesny logotyp oparty o motyw statku oraz nawiązanie do osoby Krzysztofa Kolumba. Ten logotyp jest rozpoznawalny w mediach społecznościowych oraz tworzy spójną koncepcję w połączeniu z nazwą szkoły.

Brandbook oparty o motyw statku

Na bazie logotypu stworzyliśmy rozpoznawalną markę Liceum Columbus. W tym celu wykorzystaliśmy oryginalne grafiki umieszczane zarówno na stronie internetowej, jak i w mediach społecznościowych prezentując produkty klienta. Utworzona księga znaku jasno określa dopuszczalne sposoby używania nowego logotypu. Dzięki odpowiednio dobranej stylistyce udało nam się stworzyć rozpoznawalne wśród klientów logo oparte na motywie statku.

Prowadzenie mediów społecznościowych

Wykorzystaliśmy nasze autorskie grafiki, które stworzyliśmy w oparciu o młodzieżowy motyw. Zajęliśmy się także obsługą mediów społecznościowych naszego klienta, w szczególności skupiliśmy się na Facebooku. Zawieraliśmy tam posty ze wspólnych wypraw, informacje rekrutacyjne, a także najnowsze informacje z życia Liceum Columbus.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.