Identyfikacja dla firmy transportowej oraz stworzenie strony internetowej

Przygotowaliśmy identyfikację wizualną, logotyp oraz stronę internetową dla firmy transportowej. Spedycja nie jest nam obca!

Identyfikacja dla firmy transportowej oraz stworzenie strony internetowej

Cargonite - wprowadzenie marki związanej ze spedycją i transportem do świata online

Zaprojektowaliśmy identyfikację wizualną dla firmy transportowej w kanałach komunikacji: Facebook, Instagram, LinkedIn. Przy tworzeniu logotypu inspirowaliśmy się transportem, nocą i nieskończonością realizowanych tras.

Razem z teamem zrealizowaliśmy spójny branding marki transportowej- materiały drukowane oraz zaprojektowaliśmy i wypozycjonowaliśmy stronę internetową.

Główne usługi:

Powyższe składowe pozwoliły zaistnieć Cargonite na rynku branży TSL.

Launch marki na Facebook i Instagram

Jako agencja marketingowa dokonaliśmy analizy rynku transportowego i potrzeb klientów zainteresowanych usługami branży TSL i na podstawie wyników stworzyliśmy spójną komunikację na kanałach społecznościowych. np. Facebook, Linkedin.

Utworzenie wizytówki Google

Stworzyliśmy wizytówkę w Google Moja Firma, by zwiększyć widoczność firmy transportowej na tle konkurencji oraz pomóc klientom dotrzeć do siedzib. Wizytówkę aktualizowaliśmy wraz z informacjami dotyczącymi transportu, a zawarte w niej usługi i informacje zaczęły przyciągać nowych klientów.

Stworzenie księgi znaku

Przygotowaliśmy księgę znaków dla firmy transportowej i zaplanowaliśmy wszystkie aspekty wykorzystania księgi znaku.

Księga znaku dokładnie określa dopuszczalne oraz zabronione formy użycia logo firmy transportowej. Ważnym aspektem było przygotowanie sygnetu z napisem „Go”, który został wykorzystany w projekcie bluz i T-shirtów.

Zaprojektowany logotyp dla firmy transportowej, znalazł się na wizytówkach firmowych, papierze, a także  na stopce mailowej. Wszystkie powyżej przedstawione elementy Księgi Znaku wpływają na profesjonalny odbiór marki przez potencjalnych klientów.

Copywriting przygotowany pod budowanie pozycji SEO

Naszym zadaniem było tworzenie czytelnych treści na stronę www pod kątem SEO dla firmy transportowej i zaplanowanie ich w social media. Tym samym udało nam się wyprzedzić konkurencję i wypromować stronę. Całość działań wpłynęło na zwiększenie widoczności firmy współpracującej ze spedytorami oraz międzynarodowymi transportami.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.