Marketing Biura Nieruchomości

Marketing Outsourcing Dla Agencji Nieruchomości

Marketing Outsourcing dla biura nieruchomości

Mieliśmy przyjemność wykonywania obsługi projektu Użlis Nieruchomości w ramach Marketing Outsourcingu. W porozumieniu z klientem wykonaliśmy szereg zabiegów, aby usprawnić jego działalność. Dla biura nieruchomości wykonaliśmy:

Nowy design strony internetowej

Opracowaliśmy prostą w poruszaniu się, intuicyjną stronę internetową zawierającą szereg filtrów, dzięki któremu klienci w szybki i prosty sposób mogą wyszukiwać interesujące ich ogłoszenia z wybranych regionów Polski. Strona zawiera zdjęcia, które dostarczane były nam przez klienta — zostały one odpowiednio obrobione i przystosowane do aktualnych trendów panujących na stronach z nieruchomościami.

Wybór i podpięcie systemu do zarządzania ogłoszeniami

W oparciu o zalecenia klienta i nasze doświadczenie wdrożyliśmy system do zarządzania ogłoszeniami. W ten sposób klient mógł w szybki i sprawny sposób zarządzać ogłoszeniami oraz szczegółami z nimi powiązanymi.

Prowadzenie mediów społecznościowych

Dodawaliśmy aktualne ogłoszenia związane z nieruchomościami, działkami itd. położonymi w regionie. Dbaliśmy o obszerne opisy, regularne aktualizowanie wizytówki Google, a także uzupełnianie treści w ogłoszeniach. Uszeregowaliśmy także kategorie i typy nieruchomości, aby w łatwiejszy sposób były one wyszukiwane przez klientów.

Wykonanie materiału video promującego markę

Przygotowaliśmy video, które opowiada o marce — wykorzystaliśmy w tym celu wiele technologii, od zaawansowanych programów do obróbki video i dźwięku po najnowocześniejszy sprzęt służący do nagrań. Były to m.in. drony, gimbale, statywy, a także kamery GoPro.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.