Pływak

Efektywna i skuteczna nauka pływania w Gdańsku!

Nasza agencja podjęła współpracę z marką Pływak, która specjalizuje się w bezstresowym wprowadzeniu do świata wody, szybkim opanowaniu technik pływackich i ciągłego udoskonalania swoich umiejętności.

Strona Internetowa Pływak.pl

Nasza współpraca z firmą Pływak zaowocowała stworzeniem profesjonalnej strony internetowej plywak.pl, która pełni funkcję głównego źródła informacji o firmie. Ta dynamiczna witryna nie tylko przyciąga wzrok atrakcyjnym designem, oraz animacjami, ale także zapewnia łatwą nawigację oraz dostęp do istotnych informacji o usługach realizowanych przez firmę.

Design Strony WWW

Nasz zespół projektantów i programistów pracował nad dostosowanym designem, który w pełni odzwierciedla misję i wartości firmy Pływak, a także spełnia oczekiwania klientów. Dzięki wspólnym staraniom udało nam się stworzyć stronę o wyprofilowanym designie, który odzwierciedla misję marki. Ponadto prosty układ strony oraz przejrzystość powodują, że poruszanie się po witrynie nie stanowi najmniejszego problemu.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.