GAMEY

Lubimy przygotowywać marki do wejścia na rynek, szczególnie jeśli są związane z grami!

GAMEY

Zaprojektowaliśmy stronę internetową, sklep online, identyfikację wizualną, video, komunikację w social media oraz gadżety by projekt Gamey mógł się rozwijać.

Stworzenie księgi znaku

Na bazie logotypu stworzyliśmy spójną identyfikację marki Gamey - The Game Changer. Nowe grafiki zostały wykorzystane w sieci, tworząc spójną koncepcję marki wchodzącej na rynek np. fanpage Facebook, zdjęcia profilowe na portale społecznościowe itp.

Utworzona księga znaku jasno określa dopuszczalne sposoby używania nowego logotypu Gamey, a my zaplanowaliśmy wszystkie aspekty użycia księgi znaków w promocji firmy.

Przygotowaliśmy spójne etykiety produktowe dla wszystkich smaków suplementu. Dopasowaliśmy projekty uwypuklając najważniejsze cechy produktów i kierując się stylem graczy wpasowaliśmy się do klucza przewodniego marki. Etykiety zostały podzielone na smaki i kolory.

Launch marki Gamey

Dokonaliśmy analizy rynku, potrzeb klientów, wykorzystaliśmy potencjał produktów i na podstawie uzyskanych danych wprowadziliśmy spójną komunikację na Facebook i Instagram. Wszystkie komunikaty były zaplanowane z odpowiednim wyprzedzeniem, a promocja marki w social mediach była przygotowywana na długo, przed dniem premiery.

Strona Internetowa Suplementu dla Graczy, która jest grą

Nasze treści umieszczone na stronie internetowej zostały napisane pod pozycję SEO. Strona wyświetla się w górnej części wyszukiwarki Google, jest przejrzysta oraz połączona ze sklepem - www.gamey.pl

Użytkownicy, odwiedzając stronę internetową, mają możliwość zagrania w grę, dodania produktów w koszyku i bezpiecznej płatności.

Strona internetowa zawiera wiele materiałów video, które idealnie dopasowane są do wizualnej strony marki. Po kliknięciu odpowiedni panel użytkownik przenoszony jest do konkretnych podstron, co ułatwia użytkownikom zakupy.

Naszemu Klientowi życzymy wielu sukcesów i cieszymy się, że to właśnie my mogliśmy realizować ten projekt!

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.