Parker Gdańsk

Wspólnie napisaliśmy nowy rozdział marki przy pomocy piór i długopisów.

Parker Gdańsk

Strona Parker Gdańsk stała się nowoczesną platformą informującą i sprzedażową. Nowoczesny design, innowacyjne logo, a także rozbudowane podstrony zawierające dokładnie opisane produkty to efekt naszej owocnej współpracy.

Nowoczesna strona internetowa

Po wspólnych ustaleniach doszliśmy do wniosku, że stworzymy innowacyjny koncept oparty o nasze doświadczenie, a także o aktualne trendy wizualne stron internetowych. Każda sekcja strony posiada dokładne i oryginalne opisy, grafiki, ceny oraz przyciski. Sprawdź stronę Parker Gdańsk!

Stworzenie księgi znaku

Na bazie logotypu stworzyliśmy spójną identyfikację marki ParkerGdańsk.pl. Kierowaliśmy się historią oraz klasyką marki Parker. W logo zawarliśmy główny symbol marki — pióro. Dzięki takim działaniom marka staje się jeszcze bardziej rozpoznawalna i kojarzona ze swoimi produktami. Utworzona księga znaku jasno określa dopuszczalne sposoby używania nowego logotypu m.in. w mediach społecznościowych.

Struktura strony wraz z produktami

Po stworzeniu strony oraz sekcji blog ulepszaliśmy i monitorowaliśmy widoczność fraz kluczowych określonych przez klienta jako istotne. Poprzez monitorowanie oraz dopasowanie do zapotrzebowania klientów byliśmy w stanie najefektywniej ukazać produkty pożądane na rynku, dokonując podziału na strukturę strony wraz ze wszystkimi produktami.

Jestem nam niezmiernie miło, że wspólnie mogliśmy podpisać się pod tym projektem.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.