Pieczątki Na Jutro

Nasza obecność podczas tworzenia tego projektu została przypieczątkowana.

Pieczątki Na Jutro

Opracowaliśmy nowoczesną stronę internetową zawierającą wszystkie produkty marki. Stworzyliśmy charakterystyczną dla marki identyfikację wizualną z rozpoznawalnym logo oraz nagraliśmy video prezentujące wszystkie pieczątki dostępne w sklepie wraz z ich opisami.

Kreatywna i intuicyjna strona internetowa

Wystąpiliśmy z propozycją stworzenia kreatywnej strony internetowej, która odpowiadać będzie aktualnym trendom. Podział strony jest przejrzysty i zrozumiały dla każdego odbiorcy — zostały stworzone podstrony, na których umieszczono podkategorie pieczątek. Podczas tworzenia strony internetowej mieliśmy na uwadze stworzenie struktury produktów w taki sposób, aby sekcje strony tworzyły spójną kompozycję.

Stworzenie księgi znaku

Na bazie logotypu stworzyliśmy spójną identyfikację marki Pieczatkinajutro.pl. W tym celu wykorzystaliśmy oryginalne grafiki umieszczane zarówno na stronie internetowej, jak i w mediach społecznościowych prezentując produkty klienta.

Utworzona księga znaku jasno określa dopuszczalne sposoby używania nowego logotypu. Dzięki odpowiednio dobranej stylistyce udało nam się stworzyć rozpoznawalne wśród klientów logo.

Działania SEO oraz monitorowanie

Po stworzeniu strony oraz sekcji blog ulepszaliśmy i monitorowaliśmy widoczność fraz kluczowych określonych przez klienta jako istotne. Dzięki temu zabiegowi na stronie powstały interesujące i treściwe wpisy o tematyce związanej z pieczątkami i akcesoriami potrzebnymi do prawidłowego działania tych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z blogiem na stronie Pieczatkinajutro.pl.

Naszemu Klientowi życzymy samych sukcesów! Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wspólnie zrealizować projekt związany z pieczątkami.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.