Identyfikacja wizualna Polski Rejestr Statków

Przygotowanie identyfikacji wizualnej, zmiana logotypu oraz stworzenie nowych gadżetów promujących markę.

PRS to bogata historia…

Proces tworzenia logotypu i rebranding Polskiego Rejestru Statku

PRS to bogata historia, podobnie jak goszczący w logo organizacji Neptun, dlatego ważnym założeniem przy tworzeniu nowego znaku było zachowanie w nim najsłynniejszej gdańskiej fontanny. Wizerunek Neptuna został nieco uproszczony, aby nowy znak PRS-u mógł być czytelny zarówno na dużym banerze, jak i na spince do mankietów. Wśród naszych pomysłów było też umieszczenie w znaku samej twarzy, ale uznaliśmy, że słynny Neptun kojarzony jest ze swoją charakterystyczną pozą i trójzębem. Ostatecznie więc w takiej formie bóg morza trafił na logotyp. 

Księga znaku Polski Rejestr Statków

Zaplanowanie wszystkich aspektów użycia znaku to kolejny, bardzo ważny etap całego rebrandingu. Księga Znaku jasno określa dopuszczalne oraz zabronione sposoby używania nowego logo Polskiego Rejestru Statków. Wzięliśmy pod uwagę wszystkie nośniki reklamowe, na których może się znaleźć nowe logo PRS.

Kolorystyka podstawowa i uzupełniająca

Postawiliśmy na elegancki, związany wcześniej z PRS granat, natomiast do oznaczenia poszczególnych pionów użyliśmy czterech wyróżniających się barw.

Typografia

Postawiliśmy na elegancką czcionkę Albertus Nova, która dobrze komponuje się w logotypie oraz oryginalnie wygląda na materiałach reklamowych.

System Identyfikacji Wizualnej

Stworzyliśmy dla Polskiego Rejestru Statków spójną identyfikację wizualną wraz z opisem sposobu jej wykorzystania. Zaprojektowaliśmy również przykładowy wygląd materiałów firmowych. Wszystko to by ujednolicić wizerunek marki we wszystkich materiałach, które są wykorzystywane we wszystkich oddziałach. Link do opublikowanej wersji webowej księdze znaku Polskiego Rejestru Statku.

Materiały reklamowe

Nowe logo PRS znalazło się na wielu różnych nośnikach reklamowych, dzięki dużej czytelności znaku, prawidłowo prezentuje się we wszystkich rozmiarach.

Księgia Znaku Polski Rejestr Statków

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.