Księga znaków - Pomorski Związek Piłki Nożnej

Projektowanie Księgi Znaku dla tak ważnego klienta wymagało dokładnej analizy najważniejszych znaków, jakim Pomorski ZPN się posługuje. Zwróciliśmy też uwagę na kontekst posługiwania się nimi - odtworzyliśmy oraz opisaliśmy konstrukcję znaku i ujednoliciliśmy ją. Bazując na przyjętym KeyVisual, wyjaśniliśmy zasady działania logotypu i określiliśmy, w jakiej przestrzeni znak może się znajdować.

Pomorski Związek Piłki Nożnej

Stworzenie księgi znaku

Dla naszego klienta stworzyliśmy jednolitą księgę znaku, w której spisaliśmy ogólne ustalenia dotyczące wykorzystywanego znaku. Stworzone na tej podstawie logo wykorzystano na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych, a także podczas organizowania zawodów sportowych. Logo dopasowane jest do aktualnie pasujących trendów i staje się rozpoznawalne wśród odbiorców.

Zobacz video, które przygotowaliśmy — relacja dotyczy Benefisu Tomasza Wałdocha.

https://youtu.be/GsDo8HoVeyI

Videonagrania Gdańsk - Pomorski ZPN

Videonagrania Gdańsk - Pomorski ZPN

Videonagrania Gdańsk - Pomorski ZPN

Videonagrania Gdańsk - Pomorski ZPN

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.