ZAGRAWEROWANI

Nasza marka wygrawerowana została w historii marki Zagrawerowani.pl!

ZAGRAWEROWANI

Stworzyliśmy koncepcję strony internetowej, sklepu online, charakterystyczną dla marki identyfikację wizualną, video, komunikację w social media oraz gadżety by Zagrawerowani.pl stali się wyróżniającą marką.

Strona Internetowa na tematu graweru

Na bazie naszych wcześniejszych projektów oraz indywidualnego podejścia stworzyliśmy wyjątkową, animowaną stronę internetową, która zawiera obszerne sekcje związane grawerem m.in. na drewnie, metalu, szkle czy złocie. Podział strony jest przejrzysty i zrozumiały dla każdego odbiorcy — strona dopasowana jest do każdej grupy odbiorczej. Podczas tworzenia strony internetowej mieliśmy na uwadze stworzenie struktury usług w taki sposób, aby sekcje strony tworzyły spójną kompozycję.

Stworzenie księgi znaku

Na bazie logotypu stworzyliśmy spójną identyfikację marki Zagrawerowani.pl. W tym celu wykorzystaliśmy nowe grafiki, które tworzą zgraną koncepcję marki wchodzącej na rynek np. Instagram, Facebook, zdjęcia na portale społecznościowe itp. prezentując wykonane przez klienta projekty.

Utworzona księga znaku jasno określa dopuszczalne sposoby używania nowego logotypu Zagrawerowani.pl i staje się coraz bardziej rozpoznawalna zarówno w trójmieście, jak i poza granicami.

Działania SEO

Po stworzeniu strony oraz sekcji blog ulepszaliśmy i monitorowaliśmy widoczność fraz kluczowych określonych przez klienta jako istotne. Dzięki temu zabiegowi na stronie powstały nasycone wartością merytoryczną, przejrzyste i oryginalne treści związane z grawerowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z blogiem na stronie Zagrawerowani.pl, aby poznać trendy oraz przydatne informacje potrzebne do wykonania grawerunku.

Naszemu Klientowi życzymy wielu sukcesów! Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie realizować ten projekt!

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.