RDBmedia

Nasz autorski projekt ukazujący RDB z innej perspektywy.

Nowe Logo 

Zaprojektowaliśmy logo RDBmedia, wykorzystując bazę logo — czerwony kolor oraz diament. Ukształtowaliśmy nowy znak firmowy RDBmedia w kształt symbolu ,,play” charakterystycznego dla nagrań video.

Nowoczesna strona internetowa

W oparciu o doświadczenia w tworzeniu stron internetowych stworzyliśmy nowatorski projekt strony internetowej, która zawiera różne sekcje w formie przycisków, szeroką gamę ofert dopasowaną do wielu branż i potrzeb klientów. Na stronie głównej umieszczone zostało video oraz grafiki, które prezentują efekty pracy RDBmedia.

Poniżej prezentujemy video RDBmedia, które zostało stworzone dla jednego z klientów. 

Budowanie pozycji SEO

Aby lepiej pozycjonować frazy kluczowe oraz treści przeprowadziliśmy analizę SEO, oraz rozbudowę treści i linkowania na stronie opisując specjalizację video świadczoną w całym województwie pomorskim. Dzięki temu zabiegowi na stronie powstały interesujące treści o tematyce związanej z tworzeniem video, rodzajami nagrań oraz realizacji, które oferuje RDBmedia.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.