Rebranding Elis

Frma Berendsen stała się Elis. Wspólnym celem było przeprowadzenie skutecznego rebrandingu oraz pokazanie, że zmienia się nie tylko logo oraz identyfikacja wizualna, ale także możliwości, które zyskuje firma. Ponadto skupiliśmy się, aby przekazać wartości Elis, takie jak: szacunek, spójność, odpowiedzialność i dokładność.

Projekt: Wdrożenie Rebranding Elis

Nasze działania towarzyszyły dużej zmianie, którą przechodził nasz klient – firma Berendsen stała się Elis. Wspólnym celem było przeprowadzenie skutecznego rebrandingu oraz pokazanie, że zmienia się nie tylko logo oraz identyfikacja wizualna, ale także możliwości, które zyskuje firma. Ponadto skupiliśmy się, aby przekazać wartości Elis, takie jak: szacunek, spójność, odpowiedzialność i dokładność.

Wyjazd integracyjny połączony z grą terenową

Pracownicy Elis wybrali się na wyjazd, który stał się okazją, by jeszcze lepiej się poznać, choć w nieco innych okolicznościach niż zazwyczaj.

Przy tej okazji powstała gra terenowa dla pracowników Elis. Nasz zespół stworzył ją oraz przygotował potrzebne do niej rekwizyty. Nasi operatorzy nagrywali zmagania uczestników za pomocą profesjonalnych ujęć z ziemi oraz z drona. Powstał dzięki temu krótki film pamiątkowy dla wszystkich uczestników. 

Oprawa graficzna

Opierając się na identyfikacji wizualnej Elis stworzyliśmy materiały graficzne kierowane do pracowników firmy. Powstały m.in. informator dla pracowników, przewodnik dla nowych klientów Welcome Pack, czy plakaty opowiadające o przemianie w Elis.

Welcome Pack

Stworzyliśmy specjalny przewodnik wprowadzający nowych klientów do firmy Elis. Przedstawia on markę, obszar działania firmy, a także jej misję oraz najważniejsze wartości.

Stworzenie konta marki na YouTube

Aby materiały audiowizualne mogły trafić do szerokiego grona odbiorców założyliśmy na YouTube oficjalny kanał marki Elis, na którym zamieściliśmy filmy dotyczące rebrandingu.

Ogólnopolska kampania video

Przeprowadziliśmy kampanię przedstawiającą Elis oraz cały proces rebrandingu firmy. Po kilkusekundowych zapowiedziach, w sieci zamieściliśmy dłuższe filmy skupiające się na konkretnych usługach Elis. Zasięg kampanii objął cały kraj, filmy można było zobaczyć na YouTube.

Stworzenie materiałów dla Elis to efekt 10 dni zdjęciowych, 300 godzin surowego materiału nagrywanego z ziemi oraz z drona. Byliśmy w czterech oddziałach klienta, dzięki czemu powstały 3 filmy 60-sekundowe oraz jeden dłuższy film.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.