Sentio

Prowadzenie spójnej koncepcji na kanałach social media, która przyczyniła się do zwiększenia sprzedaży szkoleń i materiałów szkoleniowych.

Prowadzenie spójnej koncepcji na kanałach social media, która przyczyniła się do zwiększenia sprzedaży szkoleń i materiałów szkoleniowych.

Audyt mediów społecznościowych

Przeprowadziliśmy audyt fanpage i wdrożyliśmy poprawki, które polegały na zmianie lokalizacji, dodaniu lub ukrycia zakładek na stronie głównej, ustawieniu automatycznych wiadomości w messenger, dostosowaliśmy grafiki w tle na różne urządzenia mobilne. Dzięki wprowadzonym poprawkom fanpage jest czytelny i przejrzysty co skłania zainteresowanych do interakcji.

Utworzenie konta na LinkedIn

Założyliśmy profil firmowy na koncie LinkedIn i zaplanowaliśmy spójną komunikację, która pozwoliła Sentio, uzyskać wielu klientów na szkolenia i materiały szkoleniowe. Stworzyliśmy społeczność, która do dnia dzisiejszego aktywnie obserwuje konto Instytutu.

Przed każdym szkoleniem utworzone zostały wydarzenia, które zwiększyły liczbę osób zapisanych na szkolenia.

Komunikacja w social media

Opracowaliśmy spójną komunikację na kanałach social media takich jak: Facebook, LinkedIn.

Wszystkie posty zostały zaplanowane z wyprzedzeniem, tak aby informować potencjalnych klientów o wydarzeniach w tym webinarach, materiałach szkoleniowych, szkoleniach. Stworzyliśmy grupę na Facebook zrzeszającą wiele osób z działu psychologii i psychoterapii. Osoby należące do grupy dzielą się między sobą doświadczeniami z zakresu psychoterapii.

Utworzenie wysokiej jakości materiałów video

Nasz team video stworzył wysokiej jakości materiały przedstawiające zalety Instytutu ISTDP Sentio. We współpracy powstała reklama Sentio oraz kilka krótszych jednominutowych filmików do promocji. Wszystkie materiały zostały zaprezentowane na kanale YouTube, Linkedin’ie, Facebook’u.

Rebranding strony internetowej

Przeprowadziliśmy rebranding strony internetowej, dodając elementy spójne z księgą znaków marki.

Zostały zweryfikowane treści pod kątem pozycjonowania w Googlach, zweryfikowaliśmy słowa kluczowe oraz prawidłowość treści. Całość wzbogaciliśmy i urozmaiciliśmy grafikami, zdjęciami z wydarzeń.

Identyfikacja wizualna marki

Utworzyliśmy grafiki dotyczące wydarzeń oraz filmu szkoleniowego. Przygotowaliśmy spójne tło na kanały takie jak: Facebook oraz LinkedIn. Każde tło zostało dopasowane do odbiorców na różnych urządzeniach mobilnych.

Dla wszystkich pracowników Instytutu przygotowaliśmy stopkę mailową, która zawiera logo marki.

Tworzenie wizytówki Google

Nasz zespół przygotował wizytówkę Google, która była na bieżąco aktualizowana. Aktywizacja wpłynęła na zwiększenie zainteresowania szkoleniami i materiałami video.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.