Magnific Boutique

Ubraliśmy stronę klienta od stóp do głów.

Magnific Boutique

W porozumieniu z klientem opracowaliśmy spójną koncepcję strony internetowej, sklepu online, charakterystyczną dla marki identyfikację wizualną, video prezentujące produkty oraz sprawną komunikację w mediach społecznościowych by Magnific Boutique stał się wyróżniającą marką z odzieżą luksusową.

Luksusowa strona internetowa

Na bazie naszych wcześniejszych projektów oraz indywidualnego podejścia do projektu stworzyliśmy wyjątkową stronę internetową, która prezentuje produkty z najnowszych kolekcji. Podział strony został dopasowany do preferencji klientów. Podczas tworzenia strony internetowej mieliśmy na uwadze stworzenie struktury usług w taki sposób, aby sekcje strony tworzyły spójną kompozycję.

Stworzenie księgi znaku

Na bazie logotypu stworzyliśmy spójną identyfikację marki Magnific Boutuque. W tym celu wykorzystaliśmy profesjonalne zdjęcia podesłane przez klienta, które tworzą zgraną koncepcję marki na całej stronie i w każdej zakładce. Grafiki oraz video świetnie prezentują się podczas umieszczania ich na Instagramie, Facebooku oraz na stronie internetowej.

Utworzona księga znaku wraz ze wszystkimi zasadami jasno określa dopuszczalne sposoby używania nowego logotypu i staje się coraz bardziej rozpoznawalna wśród klientów.

Działania SEO

Po stworzeniu strony oraz podkategorii ulepszaliśmy i monitorowaliśmy widoczność fraz kluczowych, które były istotne dla klienta. Dzięki temu zabiegowi na stronie powstały przejrzyste i oryginalne treści związane ze wszystkimi markami dostępnymi na stronie internetowej. Na podstawie SEO powstały także obszerne treści umieszczane w mediach społecznościowych.

Mockup

Naszemu klientowi życzymy uzyskania jak najwyższych wskaźników sprzedażowych! Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie realizować projekt Magnific.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.