2 lata temu

Świąteczne Reklamy Video 2021

Świąteczne reklamy w 2021

Świąteczne reklamy w 2021

Marketerzy z roku na rok wyprzedzają się w pomysłach na nowe kampanie społecznościowe i reklamy.Szczególnie okres świąteczny jest czasem, w którym wszystkie największe marki starają się zaskoczyć swoich klientów. W tym roku nie było inaczej, ponieważ wszystkie marki, które rok temu zaskoczyły swoimi kampaniami wzbudziły również zainteresowanie mediów  w tym roku.

Pionierzy reklam świątecznych

Pamiętacie na pewno reklamę Apartu z ubiegłego Roku? Jeśli nie, to przypomnijmy ją sobie wspólnie.Rok temu Apart, który jest producentem biżuterii przygotował reklamę ze znanymi influencerkami takimi jak: Małgorzata Socha, Anna Lewandowska oraz Julia Wieniawa.Reklama, choć piękna ze względu na cały scenariusz i piękna muzykę Zbigniewa Wodeckiego spotkała się z niekoniecznie dobrym odbiorem wśród ludzi.Reklamie zarzucono, że jest zbyt długa (powstało wiele parodii na temat długości reklamy) oraz zbyt bajkowa. Zarzucono, że reklama Apartu nie pokazuje realnego życia i jest zbyt odrealniona od rzeczywistości, tym bardziej że powstała w czasie pandemii.

W tym roku Apart stosując się do zeszłorocznych opinii, stworzył kampanię zupełnie inną.
Reklama z tymi samymi ambasadorkami powstała w innej scenerii - mniej bajkowej, w której motywem przewodnim jest kartka świąteczna otwierana przez ambasadorki.
Warto zauważyć, że każda z ambasadorem ma swoją reklamę - 15 sekundową. Jak widać Apart, zdecydowanie postanowił skrócić swoje reklamy - rok temu reklama trwała aż 3,5 minuty.

Allegro wzbudza emocje od wielu lat

Znacie na pewno kogoś, kto czeka co roku na reklamę Allegro. Nie dziwi nas to, ponieważ reklamy Allegro zawsze zbudzają emocje.Allegro od wielu lat prezentuje kampanię świąteczną uwzględniając aktualną sytuację i rozterki wielu osób.W tym roku Allegro proponuje reklamę, w której widzimy ocenianie osoby po wyglądzie zewnętrznym. Jest to bardzo aktualny temat, ponieważ w tych czasach, coraz więcej ludzi posiada tatuaże lub jest osobą LGBT.Reklama doskonale pokazuje, że to co widzimy na zewnątrz nie zawsze odnosi się do wnętrza tej osoby, uczuć i zamiarów**.**

Jestem kobietą - wyjątkowa kampania YES

W tym roku YES, zaskoczyło wszystkich swoją kampanią: Jestem Kobietą. Reklama biżuterii została doskonale odebrana przez społeczność. W internecie możemy zauważyć komentarze, które jednocześnie mówią, że kampania Yes jest stworzona na czasie i przedstawia realne kobiety i ich codzienność.W reklamie widzimy starszą osobę z tatuażem, kobiety o orientacji homoseksualnej, a także mamę karmiąca. Jak wiemy, społeczeństwo jest aktualnie bardzo podzielone i każdy ma różne zdanie na temat karmienia piersią w miejscach publicznych, społeczności LGBT, czy tatuaży. YES pokazuje, że takie są kobiety - każda inna ale wyjątkowa.

Przejdźmy na Ty - czyli jak Tyskie łączy Polaków

Marka Tyskie z roku na rok zaskakuje odbiorców reklamami świątecznymi.W tym toku Tyskie wykonało reklamę ponad podziałami i tak ją nawet nazywa. Motywem przewodnik kampanii jest pociąg, który od 4 grudnia rozpoczyna trasę pomiędzy największymi miastami.W pociągu, który rzeczywiście odwiedzi duże miasta będą mogli spotkać się przy piwie osoby, które są zwycięzcami konkursu Tyskie.Przejdźmy na Ty, wskazuje, że nie ma podziałów i każdy może spotkać się i porozmawiać bez przedziałów, przy piwie.To nie wszystko, czym zaskoczyło Tyskie. Pociąg podjechał na stację miejscowości Żywiec.Przypadek? Oczywiście, że nie! Jak wiemy, Żywiec jest główną konkurencją dla Tyskie.Marketerzy kompanii Piwowarskiej Tyskie tą sytuacją wskazali na fakt, że nie ma między nimi podziałami pomimo tego, że są dla siebie konkurencją.
Jak widzimy marketerzy dużych firm, z roku na rok, muszą zaskoczyć swoich klientów i odbiorców w tym potencjalnych klientów, ponieważ jak widzimy po komentarzach w sieci i poza nią reklamy mają wpływ na odbiór marki.

RDB News

Wszystkie

Marketing dla producentów leków - pozycjonowanie w branży farmaceutycznej
Rynek farmaceutyczny, którego dotyczy marketing produktów leczniczych, stanowi jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi przemysłu w Polsce i na świecie.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.