Reklamadlabiznesu.pl

System Identyfikacji Wizualnej Reklamadlabiznesu.pl

System Identyfikacji Wizualnej Reklamadlabiznesu.pl

Wraz z rozwojem firmy, postanowiliśmy wzmocnić przekaz logotypu poprzez wprowadzenie nowej identyfikacji wizualnej. Stwierdziliśmy, że samo logo już nie wystarcza, dlatego przygotowaliśmy kreacje, dla różnych rodzajów naszej komunikacji.

Nowa identyfikacja składa się z siatki poligonalnej.

Siatka występuje w 3 wariantach:

  • Siatka obrysów
  • Gradient w skali odcieni szarości
  • Gradient czerwieni

Co to oznacza?

Na potrzeby budowy Key Visual została stworzona poligonalna siatka trójkątów, wypełnionych gradientem ujętym na logotypie.

Siatka znajduje swoje zastosowanie jako obiekt maskujący inne elementy budując tym samym rozpoznawalność marki.

Sama siatka jest obiektem tzw. „Seamless element”, oznacza to, że w praktyce zachowuje się jak puzzeli można ją w nieskończoność dobudowywać, nie tracąc przy tym skali trójkątów, tj. jej granice po prawej stronie są kompatybilne z granicami po lewej. To samo tyczy się górnej i dolnej „granicy siatki”.

Key Visual wyraża wirującą energię. Odłamki rubinu przypominają wir lub oko huraganu. Kierunek układania się odłamków skierowany jest najczęściej ku logotypowi, zmierzają one w kierunku sygnetu.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.