Tigres - Biuro Nieruchomości

Każdy projekt jest ciekawy, kiedy powstaje z pasją.

Logotyp marki i księga znaku

Aby marka była rozpoznawalna przez klientów oraz wyróżniała się na tle konkurencji, zastosowaliśmy zabieg utworzenia nowoczesnego logotypu marki, który kojarzyć się będzie z usługami oferowanymi przez klienta.

Stawialiśmy na mocny akcent i wybraną nazwę przez Klienta. Postawiliśmy na dobór koloru pomarańczy i czerni symbolizującego pasy tygrysa. Jako centrum logotypu utworzyliśmy literę ”T”, która w sygnecie miała utrwalić wizerunek i być możliwa do otworzenia w głowie grupy docelowej w kilka sekund. 

Opracowanie koncepcji wyglądu teczek i wizytówek

Dla naszego klienta przygotowaliśmy także nowoczesny wygląd teczek firmowych oraz wizytówek. Aktywizacja działań związanych z rozpoznawalnością marki przełożyła się na wzrost sprzedaży oraz zwiększenie rozpoznawalności wśród klientów.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.