Tworzenie Marek

Otwierasz firmę? Planujesz zmienić wizerunek?

Zwiększyć rozpoznawalność marki?

Wiemy, że znalazłeś się tutaj nie przez przypadek. Stoisz przed ciężkim i odpowiedzialnym zadaniem: stworzyć nową markę.

Na początek kubeł zimnej wody. 72% nowych produktów pojawiających się co roku, umiera śmiercią naturalną. Dzisiaj, w erze internetu, nie wystarczy wielomilionowy budżet na marketing, aby budowanie marki stało się realne.
Najważniejszy w dzisiejszych czasach jest spryt, kreatywność, oraz wnikliwa obserwacja konkurencji i rynków zagranicznych. Co jeżeli wymyślisz genialny biznes, który okaże się spóźniony? Zaplanuj swoje działania już dziś i pamiętaj, że genialne pomysły nie lubią czekać.

Czy wiesz, że logo najczęściej jest pierwszym kontaktem z Twoją firmą?

Spójna oprawa wizualna Twojej firmy podstawą budowania skali.

3 kroki, które zbliżają Cię do odniesienia sukcesu

1

Określenie grupy docelowej

Na podstawie danych demograficznych i listy obszarów wyszukiwania w Google, targetujemy potencjalnego klienta Twojej marki. Wspólnie odpowiadamy na pytania, szukamy na nie odpowiedzi i tworzymy spójny obraz sprzedaży.

2

Analiza konkurencji

W czym możesz być najlepszy?  W tym kroku określamy słuszność istnienia marki, jej mocne i słabe strony oraz główny kierunek działań w social mediach. Planujemy jak wykreować najlepszy wizerunek online Twojej marki i wspinamy się na szczyt listy wyszukiwania.

3

Ciągła analiza bieżących zmian na rynku

Czy wiedziałeś, że coraz większe znaczenie na rynku ma możliwość personalizacji produktu? Podążaj za trendami, które pozwolą Ci odnieść szybki i spektakularny sukces!

Proces tworzenia marki

Dzięki poznaniu Twojego celu, wspólnie przeprowadzimy Cię przez wszystkie potrzebne kroki, aby z koncepcji stworzyć w pełni rozpoznawalną markę.

3, 2, 1… to już zaraz! Twoja marka zacznie komunikować się z klientem!

Podstawą dobrze prowadzonej marki jest dobrze rozpisana strategia marketingowa. W połączeniu z adekwatną nazwą, sloganem i całą oprawą wizualną, wyróżnimy Twoją markę na tle konkurencji!

Mocny start to podstawa sukcesu

Przed oficjalnym startem marki, przygotowujemy kampanię reklamową, która obejmuje wiele płaszczyzn (social media, google, druki). Mocny start zapewnia dużą rozpoznawalność marki, już na początku jej istnienia.

Pobierz brief dotyczący projektu logo i identyfikacji wizualnej

Poniższy dokument pozwoli nam poznać Twoje oczekiwania wobec projektu.