Wydział Usług Żeglugowych

Marketing Outsourcing Branża Morska

Videomarketing dla Wydziału Usług Żeglugowych w Gdańsku

Wykonanie sesji zdjęciowej w czasie podniesienia bandery dla nowego Holownika, było wielkim wyzwaniem, między innymi ze względu na ograniczony czas, jak i warunki, z jakimi musiał zmierzyć się nasz zespół. Wykonanie oblotu dronem z poziomu lądu jest zadaniem niełatwym, a wykonanie ich lądując na jednostce morskiej typu holownik wyzwanie.

Efekt finalny to świetne zdjęcia z powietrza na materiałach reklamowych oraz film promocyjny z tego wydarzenia.

Działania promocyjne, które zrealizowaliśmy:

  • Wykonanie sesji zdjęciowej
  • Nagranie i montaż filmu promocyjnego
  • Przygotowanie logotypu z okazji 30-lecia działalności
  • Wykonanie materiałów reklamowych

Video holownika Ajax

Chrzest i podniesienie bandery Ajax

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.