Team

Kreatywny zespół specjalistów to klucz do osiągania sukcesów. Posiadamy różne pasje, stanowiska i życiorysy, ale wszyscy mamy jeden wspólny cel - generowanie dwucyfrowych wzrostów u naszych Klientów.

Patryk

CEO, Strateg, Project Manager, Wizjoner

Praktyk i wizjoner wykorzystujący narzędzia marketingowe do osiągania celów biznesowych. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w branży oraz profesjonalnym szkoleniom jest w stanie pomóc każdej firmie w przygotowaniu skutecznej strategii i planu komunikacji będącego marketingową odpowiedzią na potrzeby klienta.

Sandra

Project Manager, Specjalista SEO, Specjalista SoMe

Współzałożyciel marki ReklamaDlaBiznesu.pl wchodzącej w skład RDB Group. Niekonwencjonalna, ambitna, pracowita i zaangażowana w dążeniu do celu. Energicznie i sprawnie korzysta z wielu narzędzi SEO. Dzięki niej wszystkie projekty i zadania są dopinane na ostatni guzik.

Nela

Project Manager, Specjalista Google, Analityk

Optymalizacja to jej drugie imię! Korzystając z programów analitycznych oraz niezbędnych narzędzi usprawniających obsługę i procesy w firmie jest w stanie monitorować działania całego zespołu. Odpowiedzialna za część administracyjno- finansową firmy skutecznie przyczyna się do rozwoju RDB Group i współpracy z klientami.

Agnieszka

Asystent Zarządu

Na początku 2023 roku zespół RDB Group powiększył się! Od teraz dzięki Agnieszce organizowanie wszystkich procesów wewnętrznych i zewnętrznych w firmie stało się dużo prostsze! Bezpośrednie działania związane z księgowością oraz planowaniem to tylko kilka analitycznych zadań z jej szerokiego wachlarza umiejętności.

Łukasz

Grafik / Designer

Wszystkie zdjęcia wychodzące z pracowni Łukasza to arcydzieła. Odpowiednia obróbka, innowacyjne zabiegi stylistyczne oraz koordynacja projektów graficznych klientów to efekt ciężkiej pracy i wielu godzin szkoleń. Dzięki Łukaszowi każda grafika to nie tylko kolejna fotografia, ale także ekspresja obrazu i wizualne przekazanie emocji.

Hubert

Video Creator

W RDB Group jest odpowiedzialny za nowoczesne techniki nagrań oraz produkcję video. Wspiera klientów w tworzeniu najlepszej jakości nagrań, które upubliczniane są w YouTube oraz stronach internetowych. Uzyskanie licencji na korzystanie z drona pozwala mu na tworzenie innowacyjnych nagrań z przestrzeni powietrznej.

Robert

Web Developer

Robert to osoba zajmująca się najważniejszymi procesami informatycznymi w firmie. Kontroluje prawidłowe działanie systemów informatycznych w RDB Group oraz na stronach Klientów. Podczas swojej pracy dba także o wyszukiwanie najnowszych rozwiązań informatycznych oraz zapewnienie i wdrażanie nowych technologii.

Damian

Product Manager, Grafik

Damian jest kreatywną osobowością o wielu specjalizacjach. Swoją determinację w dążeniu do celu osiągnął obejmując stanowisko Product Managera w Zagrawerowani.pl. Do jego umiejętności należy także tworzenie grafik oraz ich obróbka. Związany od wielu lat z RDB Group podejmuje się nawet najtrudniejszych wyzwań.

Marcel

Specjalista SEO, Copywriter

Social Media oraz narzędzia SEO są dla niego czymś więcej niż tylko zwykłą definicją. Ciągła nauka w tej dziedzinie pozwala mu na coraz większe poszerzanie horyzontów oraz na pomoc klientowi, który chce utrzymać dobry wizerunek jego marki w mediach społecznościowych.