Projektujemy Systemy Identyfikacji Wizualnej, które sprawią, że wzrośnie wartość Twojej firmy

Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie świat idealny? Harmonia i jasne zasady postępowania. Wszystko jest określone, zawarte w jednym dokumencie. Taki właśnie świat realiów działu marketing i PR, tworzymy po powstaniu długo wyczekiwanego SIW. Poświęcając czas na stworzenie Systemu Identyfikacji Wizualnej, inwestujesz w przyszłość Twoich pracowników i zyskujesz czas w przyszłości.

System Identyfikacji Wizualnej - Reklamadlabiznesu.pl

Czym jest identyfikacja wizualna?

Identyfikacja wizualna to system, który pozwala na zidentyfikowanie marki poprzez jej elementy wizualne. System ten składa się z logotypu, kolorystyki, czcionki i innych elementów, które są stosowane w materiałach promocyjnych danej marki. Koszt systemu identyfikacji wizualnej zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar i skomplikowanie projektu. Identyfikacja wizualna jest bardzo ważna w procesie tworzenia wizerunku marki, ponieważ pozwala na stworzenie spójnego wizerunku, który jest łatwy do zapamiętania i rozpoznawania przez odbiorców.

Ile kosztuje system identyfikacji wizualnej?

Cena systemu identyfikacji wizualnej zależy od wielu czynników, takich jak skala projektu, stopień zaawansowania, a także czas i miejsce realizacji. Cena może się więc wahać do kilku tysięcy złotych do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Proste systemy identyfikacji wizualnej kosztują od 10 000 zł netto, zaawansowane systemy identyfikacji wizualnej kosztują nawet 100 000 zł netto w zależności od ilości szczegółów, które trzeba ustalić podczas realizacji.

Czas na stworzenie systemu identyfikacji wizualnej trwa od 30 dni nawet do 12 miesięcy.

System Identyfikacji Wizualnej - Reklamadlabiznesu.pl

System Identyfikacji Wizualnej - Reklamadlabiznesu.pl

Jakie znaczenie ma identyfikacja wizualna Ci w procesie tworzenia wizerunku marki?

Dobrze zaprojektowana identyfikacja wizualna jest niezwykle ważna w procesie tworzenia wizerunku marki. Może ona pomóc w budowaniu pozytywnego wizerunku marki, który jest jednym z kluczowych czynników wpływających na jej sukces. Identyfikacja wizualna może pomóc w odróżnieniu marki od jej konkurencji, a także wzmocnić jej tożsamość. Może ona także pomóc w budowaniu lojalności wobec marki oraz wpłynąć na pozytywne skojarzenia z nią. Uporządkowana identyfikacja wizualna wpływa na postrzeganie marki jako poukładanej, dobrze zorganizowanej i dbającej o detale.

Sprawdź, dlaczego duże firmy decydują się, na stworzenie SIW.

Zaczynamy od pytań:

  1. Czy masz stworzoną Księgę Znaku?
  2. Jakie działy/departamenty korzystają z logotypu?
  3. Gdzie jest i gdzie będzie umieszczone Twoje logo? Teraz, za rok, za 3 lata, za 5 lat.

To i wiele innych pytań stawiamy naszym Klientom.

Sprawdź, jakie identyfikacje wizualnej mieliśmy okazję stworzyć.

Dowiedź się, czy Twoja firma potrzebuje systemu identyfikacji wizualnej.

https://reklamadlabiznesu.pl/portfolio-polski-rejestr-statkow

Współpraca

Naszą współpracę rozpoczynamy od konsultacji marketingowej, w której ustalamy priorytety i najważniejsze cele, które chcesz osiągnąć razem z nami.