Agencja Brandingowa Gdańsk

Jesteśmy agencją łączącą wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam stworzyć projekt Twojej firmy.Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę, że branding to budowanie świadomości marki. Naszym celem jest wykreowanie odpowiedniego wizerunku Twojej firmy, jego utrwalenie i rozpowszechnianie wśród odbiorców. Dzięki naszym specjalistom Twoja marka osiągnie sukces.Branding pozwala uzyskać rozpoznawalność marki, niższe koszty jej utrzymania oraz większe zyski.To, co ważne to fakt, że branding jest procesem złożonym i długotrwałym. Warto od samego procesu tworzenia brandu (marki) postąpić krok po kroku, by zaplanować wszystkie elementy graficzne, które będą niezbędne do startu marki i jej spójnego wizerunku w sieci.

Z czego składa się branding marki ? 

Branding marki składa się z wielu elementów, które wymagają precyzyjnego określenia już na samym początku. Błędne jest myślenie, że branding to tylko logo i nazwa marki.Na branding składa się:

  • strategia marketingowa
  • archetyp marki
  • nazwa firmy
  • wartości, z którymi firma się identyfikuje
  • logotyp
  • identyfikacja wizualna
  • komunikacja marki

Dla nas ważne są działania długofalowe, ponieważ wiemy, że w brandingu tylko takie przyniosą zamierzone efekty. Jak widzisz, na branding składa się wiele elementów, dlatego bardzo ważne jest, abyś przedstawił/przedstawiła nam swoją firmę, a my zadbamy o to, żeby w jak najszybszym czasie Twoja marka wyróżniała się pośród konkurencji.

Etapy tworzenia brandingu

Tworzenie brandingu jak już wiadomo, składa się z wielu etapów. Opiszemy etapy, które pozwolą nam stworzyć branding Twojej marki. Kluczowym aspektem brandingu jest zapoznanie się ze strategią lub jej stworzenie oraz zapoznanie się z wytycznymi projektowymi.

Identyfikacja wizualna

Tworzenie identyfikacji wizualnej to bardzo ważny proces brandingu. Na tym etapie tworzymy wizualizację marki. Tworzymy znaki marki oraz logo. Na tym etapie tworzymy również projekty do działań promocyjnych.


Sprawdź jakie identyfikacje wizualnej mieliśmy okazję stworzyć.

Dowiedź się czy Twoja firma potrzebuje systemu identyfikacji wizualnej.

https://reklamadlabiznesu.pl/portfolio-polski-rejestr-statkow

Księga znaku

Księga znaku wykonana przez naszych specjalistów od brandingu i grafików to kompendium wiedzy, które ustala standardy i warianty użytkowe elementów wizualnych. Księga zawiera stosowanie form znaków w komunikacji wewnętrznej, a także zewnętrznej.

Dowiedź się czym jest księga znaku i dlaczego Twoja firma powinna ją posiadać.

Współpraca

Naszą współpracę rozpoczynamy od konsultacji marketingowej, w której ustalamy priorytety i najważniejsze cele, które chcesz osiągnąć dzięki komunikacji w social mediach.