Reklamadlabiznesu.plrok temu

Najlepsze reklamy z 2022, 2021 i 2020 roku

Najlepsze reklamy 2022 - Reklama dla Biznesu

Reklamy 2022 to czas nacisku na “jestem”. Wsparcie ekonurtu, zaskoczeń, ludzkich niedoskonałości i jaskrawe przykłady, że “można więcej” - jeśli tylko tego zechcemy.

Jak co roku pokazujemy Wam produkcję video, które naszym zdaniem wyróżniały się na tle innych, swoim kunsztem video, przemyślaną strategią storytellingową, piękną opowieścią, realną odpowiedzią na problemy.

Produkcję zespołu Reklama Dla Biznesu 2022

Dołącz do zespołu - produkcja employer brandingowa

Reklama employer brandingowa, opowiadająca historię, w której wystąpili członkowie zespołu jednego z naszych Klientów. Realni uczestnicy codziennych zdarzeń.

Freight Partner in Poland - animacja

Realnie zrobiona animacja i odtworzenie mapy świata, wraz ze wzniesieniami i detalami. Założenie najważniejszych portów handlowych.

Cargonite - Poznaj zespół Go

WUŻ wpłynięcie statku

Yes - Kampania Jestem Kobietą. Jestem Przyszłością

Yes pokazuje piękną esencje storytellingu oraz przekazuje realne wartości. Jak? 2,1mln wyświetleń reklamy w 2022. Wysoki poziom, wiele kadrów, przemyślana i dojrzała produkcja YES - inspiruje i jest po prostu mocnym akcentem marki.

Apart

Stawia na rodzinę, radość i święta wśród najbliższych, kończąc rok 2022 z ponad 1 mln wyświetleń swojej produkcji.

Santander - dobre prezenty mają moc

Najlepsze reklamy 2021 - Reklama dla Biznesu

Reklamy 2021 to czas zaskoczeń, kontrastu i #nofilter. Tak w skrócie możemy ująć, to co działo się w reklamach video. Gdy jedne reklamy to piękny świat, inne pokazują zmagania z rzeczywistością. Jak co roku czekaliśmy na kilka reklam video… o tym za moment.

Produkcję zespołu Reklama Dla Biznesu 2021

Jak co roku udało nam się wspólnie z Lemon Sniff wykonać materiał video, który ukazał się ponad 500 000 widzom w całej Polsce. Zrealizowaliśmy nagranie, wielkiej i długo wyczekiwanej Gali 10-lecia Omida Group. Kilkaset godzin przygotowań, próby, dźwięk, światło i organizacja Gali było wyzwaniem. Jak było? Zobaczcie sami.

Gala 10-lecia Omida Group

Mistrzostwa Youth and Masters World Championships Formula Foil

Za piękne widoki, niesamowite ujęcia nagrywane z lotu ptaka podczas pływania motorówką i nieustępliwość operatorów - jako drugą najlepszą naszą produkcję 2021 typujemy reklamę video Mistrzostw Youth and Master Word Champions Formula Foil w Pucku.

Dni Miasta - Nagrania Video

Jak co roku z zespołem RDBmedia. realizowaliśmy nagrania z wydarzenia Dni Miasta z województwa pomorskiego. Dużo pozytywnej energii, światowej sławy gwiazdy i niesamowita publiczność - efekt? Zobaczcie sami.

2021 Najlepsze Reklamy

Allegro - to co najważniejsze

Reklama Allegro to wyczekiwana historia, która od kilku lat wzrusza nas i niesie swoje dobro dalej. Emocje, emocje i jeszcze raz emocję. W tym roku twórcy reklamy pokazali klasyczny, ale jak często znany schemat. Dwa światy i złamanie stereotypów. Nic dodać, nic ująć. To trzeba zobaczyć.

Yes - Kampania Jestem Kobietą

Zestawienie reklamy Apart z reklamą Yes. To gra kontrastów, która była wielokrotnie omawiana w mediach społecznościowych. Reklama Yes przyciąga swoją autentycznością, a sam produkt jest pokazany przez ułamek sekundy. Kampania “Jestem Kobietą” zyskała uznanie wśród kobiet i 1 389 813 wyświetleń reklamy na Youtube. Subtelna reklama produktu, pokazująca prawdziwe życie kobiety. W naszym odbiorze jest dedykowana kobietom i stworzona w ukłonie kobietom. Ze wzruszeniem i podziwem patrzymy na tę produkcję.

Apart prezentami zaczaruj święta

Apart po rozgłosie z ubiegłego roku, zakończył rok 2020 - 908 458 wyświetleń reklamy na Youtube. W roku 2021 postawił na krótkie formaty video, konsekwentnie realizując wyznaczoną strategię marki, która przenosi w świat bajkowy. Widoczny archetyp czarodzieja zmienia biżuterię w talizman, który jest synonimem piękna, radości i bogactwa. Czy nie taka powinna być biżuteria? Odrobiną luksusu w codziennym życiu?

Na to pytanie nie odpowiemy za Was.

IKEA - “Wystarczy niewiele by zrobić wiele”

Ikea przypomina nam, że niewiele może zmienić wiele. Zwraca uwagę na ilość żywności, którą każdego roku wyrzucamy po świętach. Czy ten rok będzie innych? To kolejna kampania IKEA, która stawia na bycie eco. Z IKEA, każdy kolejny piątek jest po prostu zielony :) Wielkie słowa uznania za kampanię Black Friday: zadbaj o rzeczy, by zostały z Tobą „Na dłużej”

2020 - Recycling

Pozostając w niedosycie podsumowań z 2020 roku przez znane nam portale, uznaliśmy, że czas stworzyć własny ranking reklam 2020. Nie będziemy tutaj wspominać o długiej i pięknej reklamie Apartu, tylko napiszemy o najlepszych reklamach 2020 roku według Reklamy Dla Biznesu. Rozpoczniemy, przedstawiając wam własne produkcje, przełamując je ciekawymi realizacjami z Polski i ze Świata. Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem najlepszych reklam z 2020 roku!

Produkcje warte uwagi 2020- Reklama dla Biznesu

Na początek chcemy podziękować za współpracę z Lemon Sniff, przy prezentacji maszyn serii PRO dla firmy Haftex. Osiągnęliśmy ogólnopolski zasięg, który dotarł do całej branży hafciarskiej. Dziękujemy za super kreatywną pracę, której efekty możecie oglądać poniżej. Maszyna wychodząca z mroku z przyjemnym dźwiękiem haftowania bardzo nas hipnotyzuje i uspokaja.

Kolejną produkcją, którą chcielibyśmy przedstawić na forum to nasza współpraca z prężnie rozwijającą się firmą Omida Group S.A.. Zrealizowaliśmy video oparte o 10 lat historii marki. Tym samym towarzyszyliśmy przy wspomnieniach i pierwszych, inspirujących krokach powstania firmy. Zachęcamy do obejrzenia materiału, który mobilizuje do działania i przede wszystkim pokazuje, że warto marzyć i realizować marzenia.

Najlepsze reklamy z 2020 roku z Polski i Świata - recykling

To te mówiące o prawidłowej postawie człowieka i zachęcające do recyklingu. Mamy na myśli firmy takie jak Żywiec, czy sieciówkę odzieżową H&M. Jesteśmy za tym, żeby głośno mówić o problemach i proponować rozwiązania na skalę światową. Piękna inicjatywa!

Najlepsze reklamy z branży beauty 2020 - Świat

Kwestie recyklingu są ważne, zważając na nasz klimat, ale ciężko było nam pominąć reklamy ze świata beauty, które wykorzystują ciekawe formy i niestandardowe zabiegi. Naszymi faworytami są Versace z najnowszą kampanią, gdzie wystąpiły Bella Hadid, czy Hailey Bieber.

Reklama łącząca w sobie elementy filmu, tańca to tegoroczna kampania Burberry z choreografią od La Horde! #RiccardoTisci

Młode talenty w reklamie w 2020 roku

Teraz czas przejść do reklam zrealizowanych przez młode pokolenie do 35 roku życia. By wziąć udział w projekcie, wystarczyło napisać eksplikację i zgłosić się do projektu Papaya Young Director. Lubimy oglądać nowe talenty, wprowadzające świeżość i niesztampowe podejście w branży reklamowej!

Reklama pełna emocji!

Pamiętacie zeszłoroczną, wzruszającą reklamę Allegro z dziadkiem, który uczył się angielskiego tylko po to, żeby porozmawiać z wnuczką? W tym roku podobna idea została wykorzystana w reklamie DocMorric zobaczcie sami! Przed włączeniem zachęcamy do przygotowania sobie chusteczek.

Naszym drugim emocjonującym faworytem jest kampania od Woodie’s, ze straszą panią. Nietuzinkowe podejście, ciekawa obsada aktorska oraz z pozoru niebezpieczna ulica i jego mieszkańcy.

Wzruszające?

Naszą ostatnią łzawą propozycją z 2020 roku to reklama z Milką i pięknym wykonaniem repertuaru Florence przez dziecięcy chór.

Magiczna reklama pokazująca dziecięce spojrzenie.

Odrobina magii nie zaszkodzi! Ikea mówi o magicznych uproszczeniach dla domu dające radość każdego dnia. Ciekawe, optymistyczne podejście na rok, w którym najbardziej tego potrzebowaliśmy.

Na tym kończymy nasz ranking najlepszych reklam z 2020 roku i czekamy na przyszły rok! Ciekawe co nam przyniesie? Jeśli jest coś, czemu warto, żebyśmy się przyjrzeli to śmiało do nas napisz. :)

Dołącz do Platformy Gastronomicznej – Eatzon

Eatzon to przyszłość zarządzania restauracją.  Platforma oferuje restauratorom obsługę zamówień stacjonarnych, efektywne zarządzanie rezerwacjami, a także łatwość dzielenia rachunków. Do zobaczenia na https://eatzon.pl/restaurator/

baner eatzon 2x 1

RDB News

Wszystkie

Marketing dla branży hotelarskiej
Branża hotelarska po okresie pandemii Covid-19 złapała drugi oddech. Marketing w tym sektorze stał się jeszcze bardziej niezbędnym procesem.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.