Natalia Zalewska4 miesiące temu

Najlepsze reklamy z 2020 roku

Pozostając w niedosycie podsumowań z 2020 roku przez znane nam portale, uznaliśmy, że czas stworzyć własny ranking reklam 2020. Nie będziemy tutaj wspominać o długiej i pięknej reklamie Apartu, tylko napiszemy o najlepszych reklamach 2020 roku według Reklamy Dla Biznesu. Rozpoczniemy, przedstawiając wam własne produkcje, przełamując je ciekawymi realizacjami z Polski i ze Świata.

Produkcje warte uwagi 2020- Reklama dla Biznesu

Na początek chcemy podziękować za współpracę z Lemon Sniff, przy prezentacji maszyn serii PRO dla firmy Haftex. Osiągnęliśmy ogólnopolski zasięg, który dotarł do całej branży hafciarskiej. Dziękujemy za super kreatywną pracę, której efekty możecie oglądać poniżej. Maszyna wychodząca z mroku z przyjemnym dźwiękiem haftowania bardzo nas hipnotyzuje i uspokaja.

Kolejną produkcją, którą chcielibyśmy przedstawić na forum to nasza współpraca z prężnie rozwijającą się firmą Omida Group S.A.. Zrealizowaliśmy video oparte o 10 lat historii marki. Tym samym towarzyszyliśmy przy wspomnieniach i pierwszych, inspirujących krokach powstania firmy. Zachęcamy do obejrzenia materiału, który mobilizuje do działania i przede wszystkim pokazuje, że warto marzyć i realizować marzenia.

Najlepsze reklamy z 2020 roku z Polski i Świata - recykling

To te mówiące o prawidłowej postawie człowieka i zachęcające do recyklingu. Mamy na myśli firmy takie jak Żywiec, czy sieciówkę odzieżową H&M. Jesteśmy za tym, żeby głośno mówić o problemach i proponować rozwiązania na skalę światową. Piękna inicjatywa!

Najlepsze reklamy z branży beauty 2020 - Świat

Kwestie recyklingu są ważne, zważając na nasz klimat, ale ciężko było nam pominąć reklamy ze świata beauty, które wykorzystują ciekawe formy i niestandardowe zabiegi. Naszymi faworytami są Versace z najnowszą kampanią, gdzie wystąpiły Bella Hadid, czy Hailey Bieber.

Reklama łącząca w sobie elementy filmu, tańca to tegoroczna kampania Burberry z choreografią od La Horde! #RiccardoTisci

Młode talenty w reklamie w 2020 roku

Teraz czas przejść do reklam zrealizowanych przez młode pokolenie do 35 roku życia. By wziąć udział w projekcie, wystarczyło napisać eksplikację i zgłosić się do projektu Papaya Young Director. Lubimy oglądać nowe talenty, wprowadzające świeżość i niesztampowe podejście w branży reklamowej, w której w niektórych przypadkach łatwo o rutynę.

Reklama pełna emocji!

Pamiętacie zeszłoroczną, wzruszającą reklamę Allegro z dziadkiem, który uczył się angielskiego tylko po to, żeby porozmawiać z wnuczką? W tym roku podobna idea została wykorzystana w reklamie DocMorric zobaczcie sami! Przed włączeniem zachęcamy do przygotowania sobie chusteczek. @patryk

Naszym drugim emocjonującym faworytem jest kampania od Woodie’s ze straszą panią. Nietuzinkowe podejście, ciekawa obsada aktorska oraz z pozoru niebezpieczna ulica i jego mieszkańcy.

Wzruszające?

Naszą ostatnią łzawą propozycją z 2020 roku to reklama z Milką i pięknym wykonaniem repertuaru Florence przez dziecięcy chór.

Magiczna reklama pokazująca dziecięce spojrzenie.

Odrobina magii nie zaszkodzi! Ikea mówi o magicznych uproszczeniach dla domu dające radość każdego dnia. Ciekawe, optymistyczne podejście na rok, w którym najbardziej tego potrzebowaliśmy.

Na tym kończymy nasz ranking najlepszych reklam z 2020 roku i czekamy na przyszły rok! Ciekawe co nam przyniesie? Jeśli jest coś, czemu warto, żebyśmy się przyjrzeli to śmiało do nas napisz. :)

RDB News

Wszystkie

Czy mogę reklamować się na nazwę innej marki? – czyli znaki towarowe w Google Ads.
W tym artykule dowiesz się czym są znaki towarowe i czy kategorycznie nie możesz wykorzystać ich w swoich reklamach.