Marcel Tworkowski2 lata temu

Najważniejsze wydarzenia 2021 - marketing i reklama w Polsce

Poznaj wydarzenia marketingowe, które zapadły w pamięć w 2021 roku!

Najważniejsze wydarzenia w 2021 dotyczące marketingu i reklamy w Polsce to najlepsza okazja do poznania tajników powyższych pojęć. Poniżej przedstawiamy kilka pozycji, którymi warto się zainteresować w kontekście ciągłego pogłębiania wiedzy w dziedzinie powiązanej ściśle z Social Media:

 • Wydarzenie branży SEM - semKRK 2021

  Odbyło się 10 września 2021 roku w formie stacjonarnej. Była to wyjątkowa konferencja dla specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu  internetowego, działów marketingu, branży e-commerce oraz właścicieli biznesów. W trakcie trwania 18. edycji można było wysłuchać nie tylko ciekawych prelekcji na temat marketingu internetowego w wyszukiwarce, ale także wziąć udział w praktycznych warsztatach. Prelekcje słyną z praktycznych wskazówek, które następnie można wykorzystać w pracy specjalisty ds. pozycjonowania oraz lepszej optymalizacji kampanii Google Ads.

 • Konferencja I <3 Marketing!

  Odbędzie się 21-24 września 2021 stacjonarnie w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Każdego dnia zobaczyć można będzie 10 prelegentów, a ich wystąpienia będą przeplatane żywymi, merytorycznymi i dynamicznymi panelami dyskusyjnymi po prezentacji. Każdy uczestnik będzie miał możliwość dołączenia do dyskusji poprzez zadanie pytania. Podczas tego wydarzenia każda osoba związana z marketingiem na pewno znajdzie interesujące treści – niezależnie, czy reprezentuje małą firmę, czy współtworzy dział marketingu w dużej korporacji. Szczegóły dotyczące tej konferencji można znaleźć tutaj.

 • Power of Content Marketing Awards 2021

  Odbędzie się 15 pażdziernika 2021 w formie online.Tego dnia będzie miała miejsce gala wręczania nagród za konkurs, w którym oceniane są narzędzia marketingowe, strategie oraz działania multikanałowe realizowane zarówno w formie print, jak i digital. Samą istotą konkursu jest upowszechnianie wysokich standardów w tworzeniu polskich projektów content marketingowych poprzez wyróżnienie i promowanie najlepszych z nich. Laureaci nagradzani są złotym, srebrnym lub brązowym odznaczeniem. Jury, oceniające nadesłane prace, składa się z ekspertów w dziedzinie content marketingu, public relations, projektowania prasowego, typografii, fotografii, grafiki oraz dziennikarstwa. Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

 • Festiwal SEO

  Odbędzie się 15 października 2021 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Jest to najważniejsza i największa konferencja branży SEO. Prelegenci pokazują interesujące studia przypadków, wymieniają się nowościami w marketingu w aspekcie Google ads, prezentują własne analizy i wyniki. To tu można spotkać kilkaset uczestników, którzy interesują się SEO. Więcej szczegółów na temat osób zaproszonych na konferencję oraz tematy, które zostaną poruszone, można znaleźć tutaj.

RDB News

Wszystkie

Marketing dla branży hotelarskiej
Branża hotelarska po okresie pandemii Covid-19 złapała drugi oddech. Marketing w tym sektorze stał się jeszcze bardziej niezbędnym procesem.

Kontakt

Porozmawiajmy!

Marketing Outsourcing

Stworzymy dla Ciebie dział marketingu i co miesiąc będziemy raportować o wynikach! Poprowadzimy media społecznościowe, płatne kampanie, polepszymy pozycjonowanie w Googlach, czy stronę www. Zapytaj co, jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Branding

Tworzymy spójny wizerunek marki, która na tle konkurencji zapada w pamięć. Stwórz skuteczną strategię dla własnej marki i przybliż do siebie konsumentów.

Social Media

Kanały komunikacji są niezbędne w każdej firmie. Platformy społecznościowe wykorzystują elementy video, grafiki oraz copywriting. Przygotujemy strategię dla Twojej marki, która będzie kluczem do sukcesu i sprawi, że jej obecność w social media będzie spójna, regularna i sensowna.

Pozycjonowanie stron

Optymalizacja stron internetowych, która przyniesie zysk w postaci większej liczby wyświetleń, wejść, zapytań i konwersji na kluczowe frazy dla Twojego biznesu.

Video&Photo

Chcesz zbudować solidny content photo&video? Masz pomysł, ale brakuje Tobie osób do jego realizacji? Napisz do nas!

Konsultacje

Poszukujesz indywidualnej oferty? Zapraszamy do zapisów na konsultację, gdzie nasi specjaliści znajdą odpowiednie rozwiązanie dla Twojej działalności!

Praca

Wiesz co to marketing outsourcing i szukasz zgranego zespołu pełnego pomysłów i pasji?
Wysyłając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ReklamaDlaBiznesu.pl Sp. z o.o. w Kobiernicach oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail.