Marcel Tworkowski14 dni temu

Najważniejsze wydarzenia 2021 - marketing i reklama w Polsce

Poznaj wydarzenia marketingowe, które zapadły w pamięć w 2021 roku!

Najważniejsze wydarzenia w 2021 dotyczące marketingu i reklamy w Polsce to najlepsza okazja do poznania tajników powyższych pojęć. Poniżej przedstawiamy kilka pozycji, którymi warto się zainteresować w kontekście ciągłego pogłębiania wiedzy w dziedzinie powiązanej ściśle z Social Media:

 • Wydarzenie branży SEM - semKRK 2021

  Odbyło się 10 września 2021 roku w formie stacjonarnej. Była to wyjątkowa konferencja dla specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu  internetowego, działów marketingu, branży e-commerce oraz właścicieli biznesów. W trakcie trwania 18. edycji można było wysłuchać nie tylko ciekawych prelekcji na temat marketingu internetowego w wyszukiwarce, ale także wziąć udział w praktycznych warsztatach. Prelekcje słyną z praktycznych wskazówek, które następnie można wykorzystać w pracy specjalisty ds. pozycjonowania oraz lepszej optymalizacji kampanii Google Ads.

 • Konferencja I <3 Marketing!

  Odbędzie się 21-24 września 2021 stacjonarnie w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Każdego dnia zobaczyć można będzie 10 prelegentów, a ich wystąpienia będą przeplatane żywymi, merytorycznymi i dynamicznymi panelami dyskusyjnymi po prezentacji. Każdy uczestnik będzie miał możliwość dołączenia do dyskusji poprzez zadanie pytania. Podczas tego wydarzenia każda osoba związana z marketingiem na pewno znajdzie interesujące treści – niezależnie, czy reprezentuje małą firmę, czy współtworzy dział marketingu w dużej korporacji. Szczegóły dotyczące tej konferencji można znaleźć tutaj.

 • Power of Content Marketing Awards 2021

  Odbędzie się 15 pażdziernika 2021 w formie online.Tego dnia będzie miała miejsce gala wręczania nagród za konkurs, w którym oceniane są narzędzia marketingowe, strategie oraz działania multikanałowe realizowane zarówno w formie print, jak i digital. Samą istotą konkursu jest upowszechnianie wysokich standardów w tworzeniu polskich projektów content marketingowych poprzez wyróżnienie i promowanie najlepszych z nich. Laureaci nagradzani są złotym, srebrnym lub brązowym odznaczeniem. Jury, oceniające nadesłane prace, składa się z ekspertów w dziedzinie content marketingu, public relations, projektowania prasowego, typografii, fotografii, grafiki oraz dziennikarstwa. Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

 • Festiwal SEO

  Odbędzie się 15 października 2021 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Jest to najważniejsza i największa konferencja branży SEO. Prelegenci pokazują interesujące studia przypadków, wymieniają się nowościami w marketingu w aspekcie Google ads, prezentują własne analizy i wyniki. To tu można spotkać kilkaset uczestników, którzy interesują się SEO. Więcej szczegółów na temat osób zaproszonych na konferencję oraz tematy, które zostaną poruszone, można znaleźć tutaj.

RDB News

Wszystkie

Dlaczego warto mieć szybką stronę internetową? Poznaj trzy metryki szybkości! (LCP, CLS, FID)
Sprawdź, czy twoja strona jest szybka i działa poprawnie! Objaśniamy podstawowe metryki.